En Uygun Renault 21 Yedek Parça Mağazası

Renault 21 aracınız varsa herhangi bir arıza nedeni ile yedek parça ihtiyacınız olabilir. Arıza olmadan da rutin bakımlar için filtre, madeni yağ vb gibi gereksinimler için bir renault 21 yedek parça ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu durumda yakınlarınızda bir yedek parça mağazası arayabilirsiniz veya online olarak satış yapan internet yedek parça sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

renault 21 yedek parça

Renault 21 Hakkında Genel Bilgi

Türkiye’ye görünürde üç, aslında 5 değişik donanım düzeyiyle getirilmiş araçlardır. Baz donanım optima modeli olarak kabul edilir. 1.6 litre 80 hp/din güç ve 123 nm torka sahip karbüratörlü ve alttan eksantrikli motor fairway modeliyle iştirak ederek kullanılmıştır. 1993 ve 1994 yıllarında yalnızca otomatik ön camlar gibi opsiyonlara sahip olarak üretilmiştir.

Ancak asıl baz donanım Renault 21 isimi verilen ve herhangi bir ilave model isimlendirilmesine maruz bırakılmayan Renault 21 modelidir. 1.7 litre 90 hp/din 135 nm lik motor, renault flash modelinde kullanılan motor ile aynıdır ve renault 21 de sadece otomatik ön camlara ilave olarak opsiyonel olarak satın alınabilen manuel klima ile donatılmıştır.

Renault 21 manager modeli flash s ile aynı motora sahiptir ve bu motor standart flash motorunun eksantrik açılarında değişime gidilmesiyle 92 hp/din güç üretebilmektedir. manager modeli hidrolik destekli direksiyon ile beraber manuel klima ve tam otomatik ön camlara sahiptir.opsiyonel olarak arka camlar da otomatik olarak satın alınabilmiştir.

Eski Renault 21 Reklamları

Renault yedek parça fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.