En Uygun Renault Kangoo Yedek Parça Mağazası

Renault Kangoo aracınız varsa herhangi bir arıza nedeni ile yedek parça ihtiyacınız olabilir. Arıza olmadan da rutin bakımlar için filtre, madeni yağ vb gibi gereksinimler için bir renault kangoo yedek parça ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu durumda yakınlarınızda bir yedek parça mağazası arayabilirsiniz veya online olarak satış yapan internet yedek parça sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Renault Kangoo Hakkında Genel Bilgiler

renault kangoo yedek parça

Renault Kangoo veya Renault Kangoo Express, Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından 1997 yılından beri üretilen LCV segmenti bir minivandır. 2009 yılında Nissan ile anlaşarak Latin Amerika ve Avrupa’da Nissan Kubistar adıyla da satıldı. Renault, 2012 yılında Mercedes-Benz ile anlaştı. Kangoo, “Citan” adıyla Mercedes-Benz tarafından da satılmaktadır.

İlk nesil Kangoo, 1997 yılında tanıtıldı. 2003 yılında 2.Fazı makyajlanmış olarak piyasaya sürüldü. 2.Faz, yenilenen ön paneli ve farlarıyla önceki nesilden ayırt edilebilir. Motor bilgilerine buradan ulaşılabilir. Ticari modelinde ise arka camlar kaldırılmış ve Kangoo Express adıyla satışa sunulmuştur. Kangoo, yüksekliği ve erişilebilirliği sayesinde yürüme engelli veya tekerlekli sandalye kullanan kişiler arasında popüler olmuştur. Kangoo ve Kangoo Express’in dört tekerlekten çekişli versiyonları da bulunmaktadır. Ayrıca bu model “Nissan Kubistar” adıyla 2009 yılına kadar satılmaya devam etmiştir.Makyajlanan 1.nesil renault kangoo ise 2003-2007 yıllarında üretilmiştir.Yeni nesil Kangoo aynı şekli korusa da neredeyse tamamen yeniden tasarlanmıştır. Yeni Kangoo Kangoo Compact, Kangoo Express, Kangoo Express Maxi ve Kangoo Be Pop gibi çeşitli kasalarla piyasaya sürülmüştür. Compact modeller 500 kg’a kadar taşıyabilirken Express modeller 650–800 kg arasında, Express Maxi ise 800 kg’a kadar yük taşıyabilmektedir. Ayrıca elektrikli modeli olan Kangoo Z.E.’de üretilmiştir.

2013 yılında makyajlanmış versiyonu satışa çıkmıştır. Makyajlanan versiyonunda ön panel ve farlar değişmiştir ve Renault’un yeni modellerine uyulmuştur.

Renault Kangoo Reklam Filmi

Renault yedek parça fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.